Back to top

O nás

Jsme zavedená firma s dlouholetými zkušenostmi a dynamickým týmem. Poskytujeme kvalitní a profesionální služby a poradenství.

Společnost Macron Software vznikla v roce 2000 z původní softwarové divize společnosti Macron, která se v průběhu devadesátých let zaměřovala na lokalizaci operačních systémů např. MacOS, Windows 95, Windows NT a klíčových aplikací jako např. Office 95, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator a dalších.

Od roku 2000 se společnost Macron Software specializuje na vývoj webových řešení, tedy tvorbu webů, intranetů a webových aplikací, a to na platformách WebToDate a Drupal, a dále na vývoj systémů inteligentního sběru dat, automatického tisku a podobných speciálních aplikací.

Doménou posledních několika let firmy Macron Software je pak vývoj mobilních webů a mobilních aplikací, který úzce souvisí s příchodem chytrých mobilních telefonů a tabletů. Stále více firem objevuje, jaké rapidní zvyšení efektivity práce mohou tato řešení přinést a požaduje nejen mobilní verze svých webových stránek, ale především mobilní aplikace nabízející zaměstnancům a partnerům firmy interaktivní přístup.

Nezávisle na dlouholetých technických zkušenostech, zůstává největší prioritou společnosti Macron Software orientace na zákazníka a jeho specifické potřeby. V tomto smyslu je pak největším aktivem firmy zavedený proces realizace projektů zahrnující jasné definování cílů, detailní návrh řešení, realizaci, nasazení a poskytovaní technické podpory.