Back to top

Ceník

Informační systém MOBISYS je službou, která je občanům poskytována zcela zdarma. Poplatky za tuto službu vznikají pouze na straně obcí (měst), a to výhradně za poskytování informačního servisu.

U běžných SMS informačních systémů je poplatek za informační servis limitován požadavky mobilních operátorů, kteří účtují poplatek za každou odeslanou SMS na každé telefonní číslo (obvykle 1-2Kč).  Pokud má tedy obec např. 1000 registrovaných odběratelů informačního servisu, bude každá zpráva odeslaná občanům znamenat poplatek 1000-2000Kč bez DPH.

Systém MOBISYS umožňuje ze stejného prostředí odesílat zprávy prostřednictvím Chytrých SMS  i klasických SMS. Cena za odesílání Chytrých SMS je paušální, bez ohledu na počet zpráv, a použití systému MOBISYS tak nejen snižuje náklady, ale zejména umožňuje obci se svými občany komunikovat skutečně intenzivně a bez limitů.

NOVINKA

Od 1.1.2015 zavádíme nový cenový program Start, který obsahuje možnost rozesílat klasické SMS zprávy za příznivých 0,90Kč za SMS, obdobně jako v programu Paušál. Služby pro uživatele, registrované přes aplikaci MojeObec, jsou pak poskytovány v ceně 2,50Kč za registrovaného uživatele a měsíc, bez ohledu na počet odeslaných zpráv. Prvních 80 uživatelů je pokryto měsíčním paušálem ve výši 200Kč. Z programu Start je možné kdykoliv přejít na program Strop a tak omezit náklady na služby pro chytré telefony na fixní hodnotu, nezávisle na množství registrovaných i množství odeslaných zpráv.

Cenový program Start je velmi výhodný i pro ty obce, které prozatím nechtějí využívat servis pro chytré telefony, ale rády by využily našich příznivých cen pro klasické SMS. V takovém případě jsou náklady na provoz systému paušálních 200Kč za měsíc a 0,90Kč za odeslanou SMS. Technický přechod na Mobisys je pak otázkou pouhého importu telefonních čísel, samotní uživatelé nemusí dělat vůbec nic.

Cenové programy platné od 1.1.2015 v kostce

Cenový program Strop

  • Cena za provoz chytrého informačního systému - 1,-Kč za obyvatele a měsíc, bez ohledu na počet odeslaných zpráv
  • Počet obyvatel obcí vychází ze záznamů statistického úřadu a je aktualizován vždy 1x ročně.
  • Cena za odeslanou klasickou SMS - 0,90Kč
  • Pro nové zákazníky je pro cenový program Strop poskytováno zcela bezplatné zaváděcí období v délce 6 měsíců.

Cenový program Start

  • Cena za provoz chytrého informačního systému - 2,50Kč za registrovaného uživatele a měsíc, bez ohledu na počet odeslaných zpráv. Minimální měsíční plnění 200Kč.
  • Cena za odeslanou klasickou SMS - 0,90Kč
  • Bez zaváděcího období.
  • Možnost kdykoliv přejít na cenový program Strop.

Individuální přístup

Tip pro obce s počtem občanů větším než 3000: kontaktujte našeho obchodního zástupce za účelem vytvoření individuální výhodnější nabídky na míru.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.